O projekte

Portál je zameraný na stavebnú pomoc pri vašich projektoch. Nájdete tu mnoho článkov, zaujímavosti,zľavy, ale hlavne kontakty na tých správnych majstrov, ktorí vám zrealizujú vaše projekty.

Kedže chceme, aby sa portál dlhodobo využíval, tak sme v prvom rade registrovali všetkých živnostníkov, alebo partnerov s ktorými máme dobré skúsenosti na našich stavbách.

Tým, že vlastníme stavebné spoločnosti a sieť stavebnín, máme dosť skúseností na to, aby sme pripravili pre vás profi portál na ktorom vieme pomôcť malým investorom a na druhej strane malým firmám- živnostníkom.

Myšlienka spustiť tento portál vznikla v tejto, nazvime to krízovej dobe, keď mi pomaly denno denne vyvolávajú rôzny živnostníci a malé firmy či nemáme pre nich prácu.

Na druhej strane sa stretávam s malými investormi, ktorí chcú postaviť plot,rodinný dom, prerobiť kúrenie, vymaľovať a rôzne iné práce.

Lenže pre nich sú ceny väčších firiem väčšinou neprípustné!

Ale zohnať dobrého živnostníka je niekedy celkom problém a zasa veľa živnostníkov z celého Slovenska nevie,  že niekto potrebuje vykonať nejaké práce...

 

Portál supermajster.sk sme pripravili preto, aby sme pomohli v dnešnej dobe malým

investorom (súkromným osobám), zorientovať sa lepšie na našom stavebnom trhu.

K tomu ponúkame ZADARMO radu výhod ako je karta zliav, fórum, inzercia, zľava týždňa, technická podpora a rýchle vyhľadanie malých remeselných firiem resp.živnostníkov cez navigačnú interaktívnu mapu.

Takže budeme radi, keď sa nám podarí spojiť  pomocou tohto portálu  investorov a profíkov SUPERMAJSTROV !

Všetky informácie sú na portáli ZADARMO.


Prajeme pekný deň!

 

 

Макулату́ра (нем. Makulatur, от лат. maculo — пачкаю) — отходы производства, переработки и потребления всех видов бумаги и картона, пригодных для дальнейшего использования в качестве волокнистого сырья. Вместо термина макулатура в литературе используют как синонимы термины «вторичное волокно» или «вторичное сырье» (в контексте). Макулатура используется в качестве вторичного сырья при производстве бумаги (писчей, типографской и туалетной бумаги), тарного и упаковочного картона, а также кровельных, изоляционных и других строительных материалов. Использование макулатуры существенно экономит древесину (1 тонна макулатуры заменяет около 4 кубических метров древесины или 100 кг макулатуры спасают 1 дерево[источник не указан 2327 дней]) и позволяет уменьшить вырубку лесов. Макулатура может быть переработана не более чем 5-7 раз прежде чем её волокна станут короткими и непригодными для изготовления бумаги. сдать макулатуру оптом